Organizuję Book Tour! | "Sabriel" Garth Nix

niedziela, stycznia 01, 2017
Pomysł zorganizowania Book Tour chodził za mną od bardzo dawna, ale nigdy nie wiedziałam, jaką książkę dać. W końcu mnie oświeciło i postawiłam na książkę, którą czytałam jakiś czas temu i naprawdę bardzo ją polubiłam. Mam wrażenie, że ostatnio jest trochę zapomniana, a uważam ją za kawał dobrej fantastyki.
Sabriel jest córką legendarnego Abhorsena – wielkiego maga i nekromanty. Do pewnego momentu prowadzi spokojne życie nastolatki, uczennicy szkoły dla dobrze urodzonych panien. Wie już jednak, że nie ucieknie od przeznaczenia. Musi odnaleźć ojca, któremu grozi śmiertelne niebezpieczeństwo, a jednocześnie przejąć jego obowiązki i pomagać zaklętym duszom zmarłych znaleźć się w Krainie Śmierci, by nie zagrażali żyjącym. Pomagają jej w tym gadający kot Mogget i strażnik królewski Touchstone. Wszyscy razem udają się w niebezpieczną podróż na krańce Starego Królestwa. Regulamin akcji

1. Przede wszystkim dbamy o książkę - nie zaginamy rogów, nie łamiemy grzbietów, nie piszemy po niej markerami. Jeśli jakiś uczestnik nie prześle jej dalej, nie będzie on już brał udziału w takich zabawach.
baner
2. Aby wziąć udział w zabawie, trzeba posiadać bloga oraz adres korespondencyjny na terenie Polski. Należy też w widocznym miejscu umieścić podlinkowany baner.
3. Książki wysyłamy tylko i wyłącznie listem poleconym. Miło byłoby, gdyby w paczce znalazł się drobny upominek, coś słodkiego dla następnego uczestnika.
4. Każdy musi wpisać się na wyznaczonej do tego stronie. Do swojego nicku i adresu bloga dopiszcie jeszcze miasto.
5. Możecie zapisywać ołówkiem/nieprzebijającym długopisem swoje uwagi lub zaznaczać ulubione fragmenty. 
6.  Na przeczytanie i zrecenzowanie książki macie dwa tygodnie, aczkolwiek nie jest to ścisły termin. Jeśli będziecie potrzebować więcej czasu, napiszcie.
7.  Każdy uczestnik ma obowiązek kontaktowania się ze mną, gdy dotrze do niego książka oraz gdy będzie ją wysyłał. 
8.  Książkę wysyłamy do wybranej osoby spośród zgłoszonych osób w komentarzach. Należy do niej napisać i poprosić o adres. Ja na bieżąco będę odhaczała osoby, które już wzięły udział. 
9.  Zapisy otwarte!

Wzór zgłoszenia:
Zgłaszam się!
Nick:
E-mail:
Baner:

Osoby dotychczas zgłoszone do BT:

  1. Marta Kraszewska
  2. Zamyślona Traductora
  3. KittyAilla
  4. Ewelina Sylwia Nowak

Brak komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz!

Obsługiwane przez usługę Blogger.